biuti.pl z tytułem Kobiecej Marki Roku 2019 - Biuti.pl
Przeglądaj

Naszego bloga

biuti.pl z tytułem Kobiecej Marki Roku 2019

4 Lis 2019 4 min

Jest nam niezwykle miło poinformować, że biuti.pl uzyskało właśnie tytuł Kobieca Marka Roku 2019 w kategorii Debiut!

Kobieca Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt kierowany do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla najbardziej wymagających kobiet. Adresatką Kobiecej Marki Roku jest kobieta sukcesu na miarę XXI wieku — nowoczesna, pełna pasji, szukająca wyzwań i niebanalnych rozwiązań. Ten tytuł to cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku. W tym roku do grona wyróżnionych firm dołączyła również aplikacja biuti.pl!

 

Tworząc biuti.pl, od samego początku zależało nam, by trafić w gusta i potrzeby współczesnych kobiet. Naszym celem było połączenie dbania o siebie z optymalizacją czasu i wygodą rezerwacji usług. Z drugiej strony, chcieliśmy wspierać współpracujące z nami profesjonalistki, by umożliwić im rozkręcanie swoich pierwszych, często jednoosobowych biznesów. To właśnie ten marketplace, zaspokajający jednocześnie podaż i pobyt na rynku usług kosmetycznych jest sercem aplikacji. 

 

Z tego miejsca, chcieliśmy serdecznie podziękować kapitule plebiscytu, która postanowiła docenić biuti.pl i umieścić nas w gronie zwycięzców. Podziękowania należą się także naszym ukochanym klientkom i zdolnym profesjonalistkom, dzięki którym ten sukces był możliwy. Zrobimy wszystko, by nie zawieść Waszych oczekiwań, docierać z biuti.pl do kolejnych miast i wciąż rozwijać naszą aplikację, by każda użytkowniczka mogła znaleźć w niej to, czego potrzebuje najbardziej.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymaj zniżkę -15% na pierwszą wizytę profesjonalistki.

Obecnie biuti.pl działa już w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. W najbliższych tygodniach planujemy wystartować w Łodzi i Poznaniu.

Adres email
Skąd jesteś?

Aby skorzystać ze strony biuti.pl
obróć telefon do pionu.