Najczęściej

Zadawane pytania

Czym jest biuti.pl

biuti.pl to aplikacja, która pozwali Ci zamawiać usługi profesjonalistów z branży beauty & wellness wprost do Twojego domu.

Jak to działa?

Profesjonalistka otwiera w aplikacji swój wirtualny salon, który jest widoczny dla pozostałych użytkowniczek biuti.pl. Precyzuje w nim czym się zajmuje, publikuje swoje portfolio, ustala ceny i czas konkretnych usług. Ty natomiast, jako klientka możesz rezerwować usługi profesjonalistek, wybierając konkretną datę, godzinę i rodzaj zabiegu. Po opłaceniu wizyty przez system PayU, profesjonalistka przyjeżdża w wyznaczone miejsce w wyznaczonym czasie i robi Cię na bóstwo.

Jak profesjonalistka do mnie trafi?

Wersja aplikacji przeznaczona dla profesjonalistek jest wyposażona w funkcję mapy, która za pomocą funkcji geolokalizacji pomoże jej trafić pod wskazany adres.

Co przypomni mi o wizycie?

24 godziny przed zaplanowaną wizytą wyślemy do Ciebie SMSa oraz maila z przypomnieniem.

W jaki sposób zapłacę za wizytę?

Płatności dokonasz z łatwością z poziomu aplikacji przy pomocy systemu PayU (kartą lub przelewem online). Gdy profesjonalistka przyjedzie na miejsce, jej usługa będa już opłacona.

Jaką będę mieć korzyść z używania biuti.pl?

Korzyści jest całkiem sporo. Przede wszystkim to profesjonalistka dojedzie do Ciebie, a nie na odwrót jak to było do tej pory. Dzięki temu oszczędzasz czas, który spędziłabyś stojąc w korkach, czy kolejkach w salonach kosmetycznych. Usługa jest w całości opłacana przez internetowy system płatności, dlatego nie musisz już przygotowywać odpowiedniej kwoty, ani martwić się, czy profesjonalistka będzie miała jak wydać Ci resztę. Niewątpliwą zaletą naszego systemu jest fakt, że zdecydowana większość usług jest tańsza niż te, które są oferowane w salonach, a ich jakość jest na tym samym poziomie. Ponadto z biuti.pl możesz korzystać kiedy chcesz, nawet poza godzinami pracy salonów. W aplikacji znajdziesz też kalendarz, a także opracowany system przypomnień, dzięki któremu już nikt nie zapomni o wizycie.

Kiedy mogę skorzystać z aplikacji?

Korzystasz kiedy chcesz, także poza godzinami pracy salonów. Usługę możesz zamówić w każdej chwili i z dowolnego miejsca.

Czy dostanę potwierdzenie po zamówieniu usługi?

Oczywiście, na Twój adres mailowy przyjdzie potwierdzenie zamówienia wizyty.

Kiedy mogę wykorzystać zniżkę?

Zniżkę 15% możesz wykorzystać jednorazowo, przy składaniu pierwszego zamówienia. Wklej kod rabatowy otrzymany od nas mailowo przed dokonaniem płatności.

Ile kosztuje prowadzenie konta na biuti.pl?

Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe – zarówno dla profesjonalistów, jak i dla klientek.

Czy mogę odwołać wizytę?

Tak, możesz odwołać wizytę do 24 godzin przed jej rozpoczęciem.

Czy profesjonalista może odwołać wizytę?

Tak, profesjonalista może odwołać wizytę do 24 godzin przed jej rozpoczęciem.

Czy dostanę zwrot pieniędzy, jeśli wizyta zostanie odwołana?

Tak, zwrot za niewykonaną i/lub odwołaną usługę otrzymasz na konto bankowe w ciągu kilku dni roboczych od momentu odwołania.

Czy mogę ocenić usługi profesjonalistki?

Tak, po wykonaniu usługi będziesz mogła wystawić ocenę i opinię Twojej profesjonalistce.

Aby skorzystać ze strony biuti.pl
obróć telefon do pionu.