Najczęściej

Zadawane pytania

Co to jest biuti.pl?

biuti.pl to aplikacja, która pozwoli Ci za pomocą zaledwie kilku kliknięć zamawiać usługi profesjonalistów z branży beauty wszędzie tam, gdzie jest Ci najwygodniej.

Chesz, by profesjonalistka przyjechała do Twojego domu? Nie ma problemu!

Wolisz sama dojechać do jej mieszkania? Proszę bardzo! A możesz wolałabyś odwiedzić salon piękności? W biuti.pl umożliwiamy również taką opcję!

Jak to działa?

Profesjonalistka otwiera w biuti.pl swój wirtualny salon, który jest widoczny dla pozostałych użytkowniczek serwisu. Precyzuje w nim czym się zajmuje, publikuje swoje portfolio, ustala zakres cen i czas trwania konkretnych usług. Już na początku ustala także czy woli przyjeżdżać do klientek, czy przyjmować je u siebie w domu.

Ty natomiast, jako klientka, możesz rezerwować usługi dowolnejprofesjonalistki zgodnie z Twoimi potrzebami. Podczas rezerwacjiwybierasz odpowiadającą Ci datę, godzinę i rodzaj zabiegu. Jeślichcesz, by to profesjonalistka przyjechała do Ciebie, doliczymy doTwojego rachunku opłatę za dojazd. Jeżeli wolisz sama dojechać doprofesjonalistki, nie zostaniesz obciążona żadnymi dodatkowymikosztami.
Następnie dajemy Ci 15 minut, żebyś mogła spokojnie opłacić usługęprzez system PayU i już możesz odliczać chwile do zaplanowanejwizyty.

Ile to kosztuje?

Posiadanie konta na biuti.pl jest całkowicie darmowe.
Płacisz tylko wtedy, gdy rezerwujesz konkretne usługi, a ich ceny znajdziesz na profilach naszych profesjonalistek. Ceny usług różnią się między sobą i są ustalane przez same profesjonalistki.

Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się, by to profesjonalistka dojechała do Ciebie, doliczymy do Twojego rachunku opłatę za dojazd. Jeżeli wolisz sama dojechać do profesjonalistki, nie zostaniesz obciążona żadnymi dodatkowymi kosztami. Opłata dojazdowa jest zależna od miasta, w którym składasz zamówienie, dlatego w Warszawie wynosi ona 20 PLN, a w pozostałych miastach 15 PLN.

Jak zapłacę za wizytę?

Płatności dokonasz w aplikacji przy pomocy systemu PayU (kartą lub przelewem online). Ostatnim krokiem dokonania rezerwacji jest jej opłacenie, dlatego już wcześniej upewnij się, że będziesz mogła spokojnie uregulować płatność tuż po złożeniu zamówienia.

Dzięki temu rozwiązaniu, praca profesjonalistki będzie opłacona podczas wykonywania zabiegu, a Ty nie musisz martwić się o szukanie drobnych i problematyczne wydawania reszty.

Czy dostanę potwierdzenie zamówionej usługi?

Oczywiście, na Twój adres mailowy przyjdzie wiadomość z potwierdzeniem zamówienia.

Czy przypomnicie mi o wizycie?

Tak jest. 24 godziny przed zaplanowaną wizytą wyślemy do Ciebie SMSa oraz maila z przypomnieniem.

Jakie będę mieć korzyści z używania biuti.pl?

Korzyści jest całkiem sporo. Przede wszystkim z biuti.pl możesz korzystać kiedy chcesz, nawet poza godzinami pracy salonów. Przygotowaliśmy też wygodny kalendarz, a także system przypomnień, dzięki któremu już nikt nie zapomni o wizycie. Naszym profesjonalistom udostępniamy również wygodną funkcję geolokalizacji, dzięki któremu bez problemu dotrą na wskazany przez Ciebie adres.

Ponadto usługa jest w całości opłacana przez internetowy system płatności, dlatego nie musisz już przygotowywać odpowiedniej kwoty, ani martwić się, czy profesjonalistka będzie miała jak wydać Ci resztę.

Jak profesjonalistka do mnie trafi gdy zamawiam usługę do siebie?

Wersja aplikacji przeznaczona dla profesjonalistek jest wyposażona w funkcję mapy, która za pomocą funkcji geolokalizacji pomoże profesjonalistce trafić pod wskazany adres.

Jak trafię do profesjonalistki, gdy wizyta odbywa się u niej?

Jeśli zdecydujesz, że to Ty chcesz dojechać do profesjonalistki, jeszcze przed złożeniem zamówienia zobaczysz na jej profilu ulicę, przy której odbędzie się wizyta. Pełny adres udostępnimy Ci po opłaceniu zamówienia wraz z opcją mapy, dzięki której z łatwością dotrzesz do profesjonalistki.

Kiedy mogę korzystać z biuti.pl?

Korzystasz kiedy chcesz, także poza godzinami pracy salonów. Usługę możesz zamówić w każdej chwili i z dowolnego miejsca.

Czy mogę odwołać wizytę?

Tak, możesz odwołać wizytę do 24 godzin przed jej rozpoczęciem.

Do wizyty zostało mniej niż 24 godziny, a mi wypadło coś pilnego, przez co muszę odwołać wizytę. Co zrobić?

W takiej sytuacji skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem +48793339288. Pamiętaj tylko, że Biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20, dlatego anulowanie wizyty w weekend i poza godzinami pracy Biura nie będzie możliwe.

Czy profesjonalistka może odwołać wizytę?

Tak, profesjonalistka może odwołać wizytę do 24 godzin przed jej rozpoczęciem.

Czy dostanę zwrot pieniędzy, jeśli wizyta zostanie anulowana?

Tak, zwrot za niewykonaną i/lub odwołaną usługę otrzymasz na konto bankowe w ciągu czternastu dni roboczych od momentu odwołania.

Jak mogę skontaktować się z profesjonalistką?

W ostatnim etapie składania zamówienia, znajdziesz specjalne pole, w którym możesz wpisać uwagi lub prośby skierowane do profesjonalistki. To idealne miejsce na poinformowanie jej o alergiach lub np. ostrzec przed niedziałającym domofonem.

Po opłaceniu rezerwacji udostępnimy Ci numer telefonu Twojej profesjonalistki. Jeśli będziesz miała do niej jakieś pytania, prośby lub uwagi zawsze możesz do niej zadzwonić i ustalić szczegóły.

Czy mogę ocenić pracę profesjonalistki?

Tak, po wykonaniu usługi będziesz mogła wystawić ocenę i opinię Twojej profesjonalistce. Dzięki temu, pomagasz jej w zdobywaniu kolejnych klientek, które zaufają Twojej ocenie. Wierzymy, że biuti.pl jest społecznością, dlatego zawsze staramy się pomagać sobie nawzajem.

Mam kod rabatowy. Jak go wykorzystać?

W ostatnim kroku składania zamówienia zobaczysz podsuwanie swojej rezerwacji. Na dole ekranu umieściliśmy dwa przyciski: Posiadam Kod Rabatowy oraz Zamawiam i płacę.

By skorzystać z kodu rabatowego kliknij Posiadam Kod Rabatowy, wprowadź swój kod i kliknij Potwierdź kod. Następnie przejdź do płatności. Kwota do zapłaty zostanie automatycznie pomniejszona o wartość Twojego kodu rabatowego.

Gdzie mogę pobrać aplikację biuti.pl?

biuti.pl możesz pobrać bezpłatnie w App Store oraz Google Play Usługi naszych profesjonalistek możesz też zamawiać z poziomu przeglądarki na swoim smartfonie.

Jak usunąć konto?

Prośbę o usunięcie konta możesz skierować do nas droga mailową, na adres kontakt@biuti.pl lub telefoniczną, pod numerem +48793339288.

Nie znalazłam odpowiedzi na szukane przeze mnie pytanie. Z kim mogę się skontaktować w tej sprawie?

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Możesz to zrobić telefonicznie, pod numerem +48793339288 lub możesz do nas napisać na adres kontakt@biuti.pl. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20.

Aby skorzystać ze strony biuti.pl
obróć telefon do pionu.