Strona główna
Newsy
Tutaj jesteś

DYSTRYKT MODY Wrocław: Spotkanie z Gwiazdami Polskiej Sceny Modowej

23 sierpnia 2023 DYSTRYKT MODY Wrocław

Jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla wszystkich miłośników mody – DYSTRYKT MODY we Wrocław Fashion Outlet. W ciągu najbliższego weekendu, centrum to zamieni się w prawdziwą mekkę dla wszystkich, którzy chcą poznać najnowsze trendy, inspiracje i wyjątkowe kolekcje znanych projektantów.

Spotkanie z projektantami

Podczas wydarzenia będzie można podziwiać kolekcje najbardziej wpływowych polskich projektantów mody. Wśród nich znaleźć można takie osobistości jak Maciej Zień, znany ze swojego luksusowego stylu, elegancji i perfekcji wykonania, oraz Gosia Baczyńska, absolwentka wydziału Projektowania Ceramiki i Szkła na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Odpowiedzialna moda

Zarówno projektanci, jak i organizatorzy wydarzenia podkreślają, jak ważne jest zwrócenie uwagi na etyczne aspekty rynku odzieżowego. Dlatego też, podczas DYSTRYKT MODY, podejmowany będzie temat odpowiedzialnego projektowania, mądrych zakupów i ruchu less waste.

"Jest to dla nas ważna kwestia, dlatego postanowiliśmy, że nasze wydarzenie będzie promować ideę zrównoważonego rozwoju w modzie." – mówi Marek Włoch, reprezentant Wrocław Fashion Outlet.

Wyprzedaż szaf influencerek

Podczas wydarzenia będzie można również dokonać wyjątkowych zakupów. Wiele znanych influencerek zdecydowało się na sprzedaż swoich ubrań, co daje unikalną okazję do zdobycia oryginalnych i stylowych kreacji. Swoją szafę zaprezentuje m.in. aktorka Kamila Kamińska.

Moda vintage

Moda vintage jest coraz bardziej popularna, dlatego nie może jej zabraknąć podczas DYSTRYKT MODY. Znajdziemy tu wiele stoisk z ubraniami z drugiego obiegu, które stanowią nie tylko świetną alternatywę dla nowych ubrań, ale także sposobność do odkrycia unikalnych, retro stylizacji.

Inspiracje od Areta Szpura

Areta Szpura, aktywistka ekologiczna i autorka książek „Jak uratować świat” i „Instrukcja obsługi przyszłości” będzie gościem naszego studia plenerowego. Z niej dowiemy się więcej o etycznych aspektach rynku odzieżowego i o zaletach drugiego obiegu ubrań.

Ilona Staniszewska o zrównoważonym rozwoju w modzie

Ilona Staniszewska, influencerka i założycielka marki Ilo Prive, podzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat zrównoważonego rozwoju w modzie. Jej wiedza i doświadczenie na pewno będą cennym źródłem inspiracji dla wszystkich gości DYSTRYKT MODY.

Podsumowanie

DYSTRYKT MODY we Wrocław Fashion Outlet to wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie modę, sztukę i odpowiedzialne podejście do środowiska. Jest to miejsce, gdzie każdy miłośnik mody znajdzie coś dla siebie – od wyjątkowych kolekcji znanych projektantów, przez ubrania z drugiego obiegu, po inspirujące rozmowy o zrównoważonym rozwoju w modzie. Zapraszamy do Wrocławia!

Redakcja biuti.pl

Redakcja biuti.pl to grupa specjalistów z zakresu urody, mody, zdrowia. W swoich artykułach prezentujemy także porady z lifestylu oraz newsy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Krótkie opisy do zdjęć na instagrama
rabat do hm
Massimo Dutti: Kiedy wyprzedaż

Jesteś zainteresowany reklamą?

Massimo Dutti: Kiedy wyprzedaż