Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jak zgłosić się do programu „Koło Fortuny”?

27 czerwca 2023 Jak zgłosić się do programu

Popularny teleturniej Koło Fortuny, prowadzony przez Norbiego i Izabellę Krzan, przyciąga codziennie miliony widzów. Wielu z nich marzy o tym, aby stanąć przed kamerami i spróbować swoich sił w kultowym programie. W tym artykule dowiesz się, jak zgłosić się do udziału w „Kole Fortuny” i jakie nagrody można wygrać.

Składanie zgłoszeń

Jeżeli chcesz wziąć udział w „Kole Fortuny”, musisz przede wszystkim wysłać zgłoszenie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jak wysłać zgłoszenie?

Aby zgłosić się do programu, należy wysłać wiadomość e-mail na adres: [email protected]. Twoje zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

  • Twoje pełne imię i nazwisko,
  • Wiek,
  • Miasto, w którym mieszkasz,
  • Numer telefonu, pod którym można się z Tobą skontaktować,
  • Adres e-mail, na który można wysyłać informacje związane z programem.

Co dalej?

Po wysłaniu zgłoszenia musisz uzbroić się w cierpliwość. Produkcja programu otrzymuje bowiem tysiące zgłoszeń i musi je wszystkie przejrzeć. W pierwszej kolejności odpowiadają na najstarsze wiadomości. Jeżeli w ciągu roku od wysłania zgłoszenia nie otrzymasz odpowiedzi, warto przesłać zgłoszenie ponownie.

Casting

Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie przyjęte, zostaniesz zaproszony na casting. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na czym on polega.

Jak wygląda casting?

Castingi do programu „Koło Fortuny” odbywają się głównie w Warszawie. Składają się z dwóch części: rozwiązywania haseł na kartce papieru i krótkiej prezentacji przed kamerą. Po castingu produkcja wybiera osoby, które ich zdaniem poradziły sobie najlepiej, i zaprasza je na nagrania programu.

Kiedy odbędzie się casting?

Jeżeli otrzymasz zaproszenie na casting, zostaniesz o tym poinformowany w odpowiedzi na swoje zgłoszenie. Produkcja powinna skontaktować się z Tobą w ciągu kilku miesięcy od momentu wysłania zgłoszenia.

Nagrania programu

Jeżeli przeszedłeś pomyślnie casting, zostaniesz zaproszony na nagrania programu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, na czym one polegają.

Gdzie i kiedy odbywają się nagrania?

Nagrania programu „Koło Fortuny” odbywają się wyłącznie w Warszawie. Produkcja powinna skontaktować się z Tobą telefonicznie w ciągu maksymalnie sześciu miesięcy od momentu castingu, aby poinformować Cię o terminie nagrań.

Przerwa wakacyjna

Należy pamiętać, że od maja do sierpnia nie są nagrywane nowe odcinki programu i nie są prowadzone castingi. Wysłanie zgłoszenia w tym okresie może jedynie wydłużyć czas oczekiwania na odpowiedź produkcji.

Nagrody

W „Kole Fortuny” do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jakie są to nagrody.

Co można wygrać?

Największą nagrodą, jaką można zdobyć w „Kole Fortuny”, jest 100 000 zł. Jest to kwota, którą można wygrać w finale programu. Poza tym, w każdym odcinku do wygrania są różne inne nagrody.

Gdzie występuje kwas foliowy?

Redakcja biuti.pl

Redakcja biuti.pl to grupa specjalistów z zakresu urody, mody, zdrowia. W swoich artykułach prezentujemy także porady z lifestylu oraz newsy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

10 propozycji na najlepsze praktyczne prezenty świąteczne
męski zapach
Skarpetki a damskie buty

Jesteś zainteresowany reklamą?

Skarpetki a damskie buty