Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

„Red, White & Royal Blue” – romantyczny film, który podbija serca widzów

11 sierpnia 2023 Red, White and Royal Blue, amazon

Jest to film, który nie tylko zaintrygował swoimi głównymi bohaterami, ale także stał się głośny za sprawą swojej niekonwencjonalnej fabuły. Red, White & Royal Blue, jest filmem opartym na bestsellerowej powieści autorstwa Casey McQuiston, która zdobyła uznanie czytelników na całym świecie. Film miał swoją premierę na platformie Amazon Prime Video.

Fabuła filmu

Red, White & Royal Blue to opowieść o niecodziennej znajomości, a potem romansie pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami, którzy pochodzą z dwóch różnych światów. Bohaterami są Alex Claremont-Diaz, syn prezydentki Stanów Zjednoczonych, i książę Henry, członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Mimo, że na początku ich relacje są dalekie od przyjaznych, z czasem zaczynają się one zmieniać. Po wielu wspólnie spędzonych chwilach, ich niechęć do siebie zmienia się najpierw w przyjaźń, a potem w coś więcej.

Obsada filmu

Taylor Zakhar Perez, znany z serii filmów „The Kissing Booth”, wcielił się w rolę Alexa, natomiast Nicholas Galitzine, który wcześniej wystąpił w adaptacji „Kopciuszka” na platformie Amazon Prime Video, zagrał księcia Henry’ego. W obsadzie znaleźli się również Uma Thurman, która gra matkę Alexa oraz Stephan Fry, który zagrał króla Wielkiej Brytanii.

Produkcja filmu

Red, White & Royal Blue jest produkcją amerykańską, która powstała na podstawie bestsellerowej powieści Casey McQuiston. Za reżyserię odpowiadał Matthew Lopez, który razem z Tedem Malawerem napisał scenariusz do filmu.

Gdzie można obejrzeć film?

Film Red, White & Royal Blue jest dostępny na platformie Amazon Prime Video. Nie trzeba więc wychodzić z domu, aby móc cieszyć się tym romantycznym filmem.

Ocena filmu

Mimo, że film Red, White & Royal Blue jest dostępny na platformie Amazon Prime Video od niedawna, zdążył już zdobyć liczne pozytywne opinie. Wielu widzów chwali film za ciekawą fabułę, dobrą grę aktorską oraz za to, że jest to film, który porusza tematykę LGBT+.

Wersja książkowa

Red, White & Royal Blue to nie tylko film, ale także książka, którą można znaleźć w wielu księgarniach internetowych. Czytając książkę można dowiedzieć się więcej na temat bohaterów i ich historii.

Podsumowanie

Red, White & Royal Blue to film, który warto zobaczyć. Jest to opowieść o niecodziennej miłości, która pokazuje, że nie ma znaczenia skąd pochodzimy, jakie mamy poglądy czy jakie są nasze preferencje seksualne. Najważniejsze jest to, co czujemy.

Gdzie występuje kwas foliowy?

Redakcja biuti.pl

Redakcja biuti.pl to grupa specjalistów z zakresu urody, mody, zdrowia. W swoich artykułach prezentujemy także porady z lifestylu oraz newsy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

10 propozycji na najlepsze praktyczne prezenty świąteczne
męski zapach
Skarpetki a damskie buty

Jesteś zainteresowany reklamą?

Skarpetki a damskie buty