Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Timothée Chalamet i Kylie Jenner: Romans, który zaskoczył wszystkich

11 sierpnia 2023 Timothée Chalamet i Kylie Jenner

Głosy na temat romansu między Timothée Chalamet i Kylie Jenner zaczęły krążyć na początku kwietnia tego roku. Mimo iż obie strony nie potwierdziły oficjalnie swojego związku, pojawiające się dowody sugerują, że coś jest na rzeczy.

Pierwsze doniesienia

Pierwsze informacje o związku pomiędzy Timothée a Kylie pojawiły się na popularnym profilu na Instagramie, DeuxMoi, który jest znany z publikowania plotek o gwiazdach. Informacje te były jednak anonimowe i nie potwierdzone.

Potwierdzenie plotek

W czerwcu paparazzi uchwycili Kylie opuszczającą dom Chalameta, co było pierwszym konkretym dowodem na ich romans.

Kylie Jenner i Timothée Chalamet są razem pomimo doniesień, że Kylie została porzucona” – donosił portal Entertainment Tonight.

Reakcja Travis Scott

Travis Scott, były partner Kylie i ojciec jej dziecka, odniósł się do romansu Kylie i Timothée w swoim najnowszym utworze.

Fałszywe doniesienia o rozstaniu

Mimo iż media informowały o rzekomym rozstaniu pary, portal TMZ zaprzeczył tym doniesieniom, twierdząc, że są one fałszywe.

Ukrywany związek

Mimo iż Kylie i Timothée nie potwierdzili oficjalnie swojego związku, wielu fanów zauważyło, że spotykają się od kilku miesięcy.

Przyszłość związku

Czy związek Kylie i Timothée jest poważny czy to tylko przelotny flirt? Tego nie wiemy, ale na pewno będziemy śledzić ich dalsze losy!

Romans Kylie Jenner i Timothée Chalameta to jedna z najgorętszych plotek ostatnich miesięcy. Mimo iż para nie potwierdziła oficjalnie swojego związku, wszystko wskazuje na to, że są razem.

Ciekawostki

Wiele osób zastanawia się, jak doszło do tego romansu. Czy Kylie i Timothée poznali się na jakiejś imprezie? Czy może mają wspólnych znajomych? Na te pytania nie znamy jeszcze odpowiedzi.

Konkluzja

Czy Kylie Jenner i Timothée Chalamet są parą? Na razie nie wiemy na pewno, ale na pewno będziemy obserwować ich dalsze losy.

Jedno jest pewne – zarówno Kylie, jak i Timothée są jednymi z najpopularniejszych gwiazd dzisiejszych czasów, więc ich ewentualny związek na pewno przyciągnie uwagę mediów na całym świecie. Czy potwierdzą w końcu swoje uczucia? Czas pokaże!

Redakcja biuti.pl

Redakcja biuti.pl to grupa specjalistów z zakresu urody, mody, zdrowia. W swoich artykułach prezentujemy także porady z lifestylu oraz newsy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

10 propozycji na najlepsze praktyczne prezenty świąteczne
męski zapach
Skarpetki a damskie buty

Jesteś zainteresowany reklamą?

Skarpetki a damskie buty