Strona główna
Kobieta
Tutaj jesteś

Odchudzanie i modelowanie ciała – poznaj zabieg Icoone

29 maja 2023 zabieg Icoone

Zabieg Icoone to prawdziwa rewolucja na rynku zabiegów medycyny estetycznej. To zabieg opracowany dzięki odkryciu Jean-Claude’a Guimberteau, który zasłynął jako badacz ludzkiej skóry. Pokazał on, że wbrew temu, co dotąd uważano, skóra nie składa się wyłącznie z warstw. Lepszym ujęciem jest za to patrzenie na nią jak na nierozerwalną całość. Dzięki temu można opracować zupełnie nowe sposoby modelowania ciała. Jednym z nich jest właśnie zabieg Icoone, który koniecznie musisz znać.

Jak przebiega zabieg Icoone?

Procedura Icoone polega na generowaniu wielu mikropęcherzyków oraz wielokrotnej mikrostymulacji, które wpływają na skórę i powodują redukcję jej niedoskonałości.

Na początku przeprowadzany jest zabieg „Base”, który koncentruje się na ogólnych potrzebach skóry, na przykład eliminacji obrzęków i cellulitu. Ten etap obejmuje podstawowy drenaż, który poprawia krążenie krwi w skórze.

Kolejnym krokiem jest program „Focus”, który skupia się na konkretnych problemach, takich jak nadmiar tkanki tłuszczowej i na zwiotczałej skórze.

Podczas zabiegu Icoone dochodzi do poprawy krążenia krwi w skórze, aktywacji układu limfatycznego, pobudzenia wymiany międzykomórkowej oraz przyspieszenia metabolizmu. W rezultacie możliwe jest rozpadanie zgromadzonej tkanki tłuszczowej w skórze oraz stymulacja procesów regeneracji skóry.

Warto zaznaczyć, że sama procedura nie jest bolesna, a wiele pacjentek nawet ją opisuje jako relaksującą i przyjemną. Odczuwalne są jedynie delikatne zasysanie skóry oraz uczucie chłodzenia.

Precyzyjny masaż

Odchudzanie i modelowanie ciała przy pomocy zabiegu Icoone polega na bardzo precyzyjnym masażu ciała. Wykonuje się go specjalnymi opatentowanymi głowicami wyposażonymi w rolki z mikro-otworkami. Kiedy jest ona poruszana, na każdy 1 dm2 powierzchni ciała działa aż 1180 bodźców. Zasysają one powietrze oraz zapewniają intensywną stymulację skóry, ale bez jej rozciągania i naciągania. Tym samym zmniejszają one ryzyko pojawienia się nieestetycznego nadmiaru skóry.

Mechaniczna mobilizacja tkanek usprawnia usuwanie zalegającej tkanki tłuszczowej. Pomaga ona też w pozbyciu się obrzęków limfatycznych oraz nadmiaru luźnej skóry, która mogła pozostać po odchudzaniu się innymi metodami. Zabieg równocześnie pobudza produkcję kolagenu, który silnie ujędrnia skórę, odmładza ją i nadaje jej dodatkowej sprężystości.

Rozwiązanie na wiele problemów skórnych

Icoone to połączenie drenażu limfatycznego z masażem podciśnieniowym. Z tego powodu można też wykorzystywać ją do zmniejszenia widoczności blizn i rozstępów. Dobrze radzi sobie również z cellulitem, którego trudno się pozbyć innymi metodami. Zabieg skutecznie radzi sobie też z objawami starzenia się skóry, jakimi może być jej wiotkość, utrata elastyczności i grubości. Tym samym Icoone może być wykorzystane do modelowania ciała i nadania mu pięknych kształtów.

Bezpieczny zabieg

Warto podkreślić, że zabieg Icoone jest bezpieczny. Nie wymaga on użycia skalpela, więc jest zabiegiem nieinwazyjnym. Osoby, które się mu poddają, często chwalą go za to, że zabieg jest przyjemny i bardzo relaksujący. Pozornie przypomina on po prostu masaż, którego skutkiem ubocznym jest wyraźnie odmłodzona skóra i brak luźnych jej fragmentów.

Icoone zalecane jest osobom, które się odchudzają, kobietom po porodzie, osobom aktywnym fizycznie, a nawet cierpiącym na bóle pleców i karku oraz na zaparcia. Ten zabieg ma tak wiele zalet, że niemal każdy może czerpać z niego korzyści. Icoone jest bezpieczny, skuteczny i wyjątkowo przyjemny. Wypróbuj go i przekonaj się na własnej skórze!

Redakcja biuti.pl

Redakcja biuti.pl to grupa specjalistów z zakresu urody, mody, zdrowia. W swoich artykułach prezentujemy także porady z lifestylu oraz newsy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

zabieg Icoone
Jaka sukienka do rudych włosów
Jaka sukienka do figury jabłko

Jesteś zainteresowany reklamą?

Jaka sukienka do figury jabłko