Strona główna
Moda
Tutaj jesteś

Perfekcyjne duety, czyli srebro pierścionka zaręczynowego i hipnotyczne barwy kamieni szlachetnych

5 marca 2024 pierścionek zaręczynowy

Jakiego pierścionka zaręczynowego szukasz? Czym chcesz oczarować swoją wybrankę? Srebrzysty blask metalu wydobędzie z różnokolorowych kamieni szlachetnych to, co najpiękniejsze. Pierścionek zaręczynowy ze srebra niewątpliwie olśni Twoją ukochaną swoim zniewalającym wyglądem. Z tego artykułu dowiesz się, czym sugerować się podczas zakupu srebrnego pierścionka zaręczynowego. Podpowiemy również jakie kamienie szlachetne będą pasować do srebrnej biżuterii ślubnej.

Srebrny pierścionek zaręczynowy – nietuzinkowy symbol dozgonnej miłości

Niewątpliwie pierścionek zaręczynowy, podobnie zresztą jak obrączka, kojarzy się najczęściej ze złotym krążkiem. Na rynku można jednak znaleźć wiele rozmaitych, niebywale efektownych propozycji, które ujmują wyjątkowym pięknem.

Entuzjaści nieszablonowych połączeń oraz oryginalnych rozwiązań mogą zdecydować się na wybór pierścionka zaręczynowego wykonanego ze srebra. Ten wyróżniający się uniwersalnym zastosowaniem kruszec dobrze prezentuje się między innymi w towarzystwie białych diamentów. Niemniej jednak warto rozważyć również zakup biżuterii, w której pierwszoplanową rolę odgrywają mniej popularne kamienie szlachetne.

pierścionek zaręczynowy

Białe złoto zamiast srebra w pierścionku i biały diament współtworzą minimalistycznie piękny, wyrafinowany duet

Tradycjonalistom polecamy cyrkonie, imitujące swoim wyglądem wspomniane już diamenty. To propozycja budżetowa, ale wcale nie mniej atrakcyjna wizualnie. W takim wydaniu można zrealizować marzenia o pierścionku zaręczynowym z dużym oczkiem. Nie od dziś wiadomo, że najlepszymi przyjaciółmi kobiety są diamenty, ale luksus ma też swoją cenę. Wysadzana brylantami biżuteria kusi swoim ekskluzywnym wyglądem, jednak to oczywiste, że nie każdy może sobie na nią pozwolić, dlatego cyrkonie wydają się rozsądnym kompromisem. To rozwiązanie idealne dla poszukujących ciekawej alternatywy, umożliwiającej zakup wymarzonej biżuterii w cenie przyjaznej dla portfela.

Srebrny pierścionek z niebieskim oczkiem

Elegancki pierścionek zaręczynowy, skrywający w sobie jednocześnie jasność poranka i tajemnicę nocy? Odpowiedź może być tylko jedna! Srebrny pierścionek z wyrazistym szafirem otoczonym diamentami. Preferującym subtelną kolorystykę i delikatną stylistykę polecamy z kolei pierścionek z błękitnym topazem otulonym pięknem srebrzystego blasku bądź połączenie srebra z akwamarynem w roli głównej.

Srebrny pierścionek z niebieskim oczkiem wcale nie musi być wykonany ze srebra – białe złoto to szlachetniejszy kruszec

Na uwagę zasługują również inne kamienie szlachetne występujące niemal we wszystkich kolorach tęczy. Jeśli zależy Ci na nietypowej, przyciągającej uwagę propozycji, rozważ zakup srebrnego pierścionka z rubinem, szmaragdem albo z cytrynem. Ważne, aby wybrany pierścionek skradł przede wszystkim serce wybranki. W końcu to ona będzie nosić go na swoim palcu przez resztę swojego życia. Przejrzyj oryginalne srebrne pierścionki zaręczynowe u jubilera Savicki – z bogatej oferty z łatwością wybierzesz wariant, który zauroczy Cię nietuzinkowym pięknem.

Pierścionek ze srebra – uniwersalna i estetyczna biżuteria na każdą okazję

Srebrna biżuteria to ponadczasowe połączenie klasyki i elegancji. Pierścionek zaręczynowy ze srebra idealnie skomponuje się z biżuterią ślubną utrzymaną w chłodnej tonacji oraz z ozdobami noszonymi na co dzień. Srebrny pierścionek to także bezpieczna opcja dla osób zmagających z alergią na złoto czy nikiel.

Materiał zewnętrzny

Gdzie występuje kwas foliowy?

Redakcja biuti.pl

Redakcja biuti.pl to grupa specjalistów z zakresu urody, mody, zdrowia. W swoich artykułach prezentujemy także porady z lifestylu oraz newsy.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

suknie ślubne
Zwroty do sklepu Andżela na różne sposoby
Zwroty w Neścior a ekologia

Jesteś zainteresowany reklamą?

Zwroty w Neścior a ekologia